Edukatsioon vol.2

16. aprillil toimus taaskord koolitustepäev Edukatsioon. Üritus toimus juba teist korda ning tagasiside lehti vaadates võime öelda, et see oli väga hästi õnnestunud. Osalejaid oli kokku 34.

Päeva alustasime kell 12.00 ning esimeseks koolituseks oli toidualane koolitus, mida viis läbi koolituse peakorraldaja Laura Kiviselg. Samuti kujunes see koolitusel osalejate lemmikkoolituseks. 

Järgnevaks koolituseks oli fotograafia koolitus, mida viis läbi fotograaf Andres Adamson ning see oli pingereas kohal number 2. Osalejad said praktilise tööna ka ise, peale näpunäidete jagamist fotosid teha ning enamused neist on üleval häshtägiga #EDUKATSIOON. Paar pilti on leitavad facebookis ning ka instagramis. 

Seejärel valmistasid koolituse korraldajad ka osalejatele suppi ning toimus küpsetusvõistlus, millest võttis osa 2 inimest ning parima küpsetise valmistaja sai omale kinkekaardi. 

Kuna jumestuse koolitaja tundis ennast kehvasti, siis jumestuskoolitus jäi kahjuks ära. See-eest asendasime selle improga ning kõigil oli väga lõbus. Osalejad tegid ka ise väikseid etüüde ning ka need olid super lahedad! 

Samaaegselt said osalejad ka osaleda jalgpalli koolitusel ning ka see meeldis kõigile. Seega võib öelda, et edukatsioon vol 2 möödus imeliselt ja võime loota, et tuleb ka edukatsioon vol. 3. 

PS! Hoidke blogil kindlasti silma peal, kuna koolitusest valmib ka lähiajal video! 
 Kommentaarid