Koolitus "EDUKATSIOON"

Jaanuari kuu üritused on käimas täies hoos! Täna, 16. jaanuar, toimus Pärnu linna Noortekogu 2016 aasta esimene suur üritus. Selleks oli koolitus "Edukatsioon." 
Meie kahe aastase traditsiooniga tervisepäevast arenes välja koolituste päev. Sellel aastal oligi kõik pisut teist moodi. Koolituste päev algas kell 11.00 ning kestis õhtul 16.30-ni. 
Esimeseks koolituseks oli teatri alane koolitus Endla noortestuudio näitleja Laura-Retti Laose poolt. Koolituses sai palju naerda ning see oli suurepärane algus päevale. 
Teiseks koolituses said noored harjutada pehmelt öeldes kontide murdmist. Nimelt tuli koolitama meid Tridean (alaks on parkuur.) Nad õpetasid koolituses osalejatele paari trikki ning kõik soovijad said kaasa teha. 
Kolmandaks kuulsime kogu tõde etiketi kohta. See oli hariv ning väga kasulik koolitus! Rääkisime korrektsest riietusest, tervitusest ning viisakus reeglitest. 
Korraldajad viisid läbi ka viktoriini, kus osalejad said oma silmaringi laiendada ning veidratele küsimustele vastata. 
Tagasiside on olnud meeletult positiivne ning kuna üritus läks hästi korda on meil ka soov midagi säärast taas korraldada.


Kommentaarid