Juunikuu istung: võtsime aasta kokku

Täna toimus Pärnu linna noortekogu 2013/2014 tegevusaasta pidulik lõpuistung Raehoovi kohvikus.

Valisime järgnevaks 2014/2015 tegevusaastaks juhatuse. Esimeheks valiti Karoliine Aus, aseesimeheks Mattias Soosalu ja infojuhiks Laura Kiviselg. Palju õnne ja jõudu uueks tegevusaastaks!Toimus ka noortekogu sisene tänamine. Tunnustasime komisjonide parimaid ja kuulutasime 3. korda välja Aasta Noortekogulase. Aasta Noortekogulane 2014 on Karoliine Aus. Õnnitlused!
Lisaks valis iga komisjoni esimees ka kõige tegusama liikme oma komisjonist. Tegusad noortekogulased on järgmised:  • Hariduskomisjon- Maria-Liis Tomson
  • Spordi- ja kultuurikomisjon- Merili Andla
  • Majandus- ja sotsiaalkomisjon- Joanna Meister
  • Liikmete komisjon- Mattias Soosalu
  • Üliõpilaste komisjon- Taaniel Holter


Istungil analüüsisime veel rahuloluküsitluse tagasiside, vaatasime tagasi tegevusaasta saavutustele ja tänasime noortekogule väga olulist abilist Reine Tappi. Meid külastas abilinnapea Jane Mets, kes andis linnapea tänukirja 2013/2014 juhatuse infojuhile ja ülikoolilõpetajale Triin Mägerile. Oma tervitussõnad andis üle ka noortekogu sõber Kätlin Joala.

Lisaks oli olemas ka söök-jook ning imekaunis ja maitsev tort.
Rohkem pilte: siin :)
Täname kõiki noortekogulasi, huvilisi, vilistlasi ja külalisi! Oli tõesti väga võrratu aasta. Kohtume sügisel, aga enne tuleb veel suvel vahvaid kokkusaamisi!